Japonské střední školy

Zajímavosti o Japonských školách | Anime, Manga a Japonsko

Schéma japonského školního systému Povinná školní docházka začíná dětem v Japonsku v šesti letech a trvá devět let. Nejprve děti navštěvují šestiletou základní školu (elementary school). Po šesté třídě odcházejí na nižší střední školu.
chidory.blog.cz/0801/zajimavosti-o-japonskych-skolach

Pár zajímavostí z japonské střední školy.. | Days in the mirror

Japonci mají nižší a vyšší střední školu, vyšší by se dala přirovnat k naší střední škole, i když tady trvá jen tři roky :) Já chodím do druhého ročníku, i když tomu věkově moc neodpovídám, většině z mých spolužáků ještě ani nebylo 17.
mirror.blog.cz/1305/par-zajimavosti-z-japonske-stredni-skoly

Spolupracujeme s Japonskem...a Střední odborná škola...

Tento studijně-pracovní výjezd se uskutečnil pod hlavičkou japonského projektu Super Science High School Program (Vědecký středoškolský program). Projekt se týká spolupráce japonské střední školy se střední školou z jiné země, kdy.
gykovy.cz/cs/obsah/spolupracujeme-s-japonskem-super-science-high-school...

Rekvalifikace - Japonská manikúra - P. Shine - Střední škola...

Provozovna školy Zlín, Jižní Svahy. závěrečná zkouška, absolventi obdrží osvědčení. pracovní zdravotní oblečení a obuv. P-Shine – technologie leštění a.
souviz.cz/vzdelavani-dospelych/rekvalifikace---japonska-manikura--p-shine

Studentem v Japonsku - Průvodce studiem - StudentPoint.cz...

Skrývá japonské školství tajemství k úspěchu?. Obecně můžeme říci, že s navázáním studia se počítá již od prvního stupně (v Japonském systému 10. stupeň) střední školy. . Gaudeamus Alkotour - Soukromé školy
studentpoint.cz/247-pruvodce-studiem/6871-studentem-v-japonsku/

Mafie - Japonská jakuza: referát

Titulek: Mafie - Japonská jakuza. Japonské kriminální organizace jakuza (boryokudan) nejsou tolik expanzivní jako třeba čínské triády, nicméně i ony pronikají do zahraničí. . Katalog Vysokých škol
ireferaty.cz/301/1055/Mafie-Japonska-jakuza

Jaké jsou severokorejské školy v Japonsku? | oJaponsku.cz

Moderní japonská historie, Zajímavosti. Odpověď: Severokorejské školy přijaly klasický japonský systém školství 6-3-3-4. Tedy základní škola trvající šest let, nižší střední a střední pak tři toky a na vysoké pak roky čtyři.
ojaponsku.cz/jake-jsou-severokorejske-skoly-v-japonsku-2968/

Za dětmi do Japonské školy v Praze - FZŠ Brdičkova

Škola Výchova a kariera. Home Blog Akce v družině Za dětmi do Japonské školy v Praze. pro školní rok 2014/15 připravujeme otevřít 6. třídy s následujícím zaměřením:
fzsbrdickova.cz/index.php?option=com_contenttask=viewid=783Itemid=9

Začněte se učit Japonsky - Japonský vzdělávací systém

Japonský vzdělávací systém byl po II.světové válce reformován. Starý 6-5-3-3 systém byl změněn na 6-3-3-4 - šest let základní škola, tři roky nižší střední, tři roky vyšší střední a čtyři roky univerzita. Je tu jistá podobnost se systémem.
japonstina.yukata.cz/s1/intro-04.html

Školné - Střední škola diplomacie a veřejné správy

Naše škola uzavřela s VŠERS partnerskou smlouvu - obor: Bezpečnostně právní činnost ve veřejné právě. . Benefiti školy: - státní zkoušky z předmětu PEK. - bezplatná široká nabídka mimoškolních aktivit - japonský jazyk, čínský jazyk,
ssdvs.cz/cz/o-skole/skolne/